ПРО КОМПАНІЮ

Шановне панство !!
Ми вдячні Вам за цікавість до продукції компанії FLARM. Це суто українська компанія, яка заснована в Києві у 2015 році з метою створення і виробництва сучасних та перспективних видів озброєння як військового так і невійськового призначення. Як розробники – ми постійно зацікавлені в людях, які мають амбітні технічні ідеї, розробки та бажання самореалізуватися.

Як виробники, широко використовуючи аутсорсінг, – ми зацікавлені в співробітництві з підприємствами в галузі металообробки та машинобудування. Перелік продукції, яка представлена на сайті, буде постійно оновлюватися новими зразками, які на разі знаходяться на стадії розробки, виробництва та випробувань. Коротко про нашу продукцію сьогодні.


Представляємо Вашій увазі лінійку пістолетів FLARM. У зв’язку з активним ростом попиту в Україні на особисту зброю прихованого носіння, ми проаналізували продукцію багатьох відомих виробників пістолетів, а також відвідали виробництво деяких підприємств в Європі. Молода, але вже відома у всьому світі компанія GRANDPOWER, яка завдяки своїм прогресивним підходам до організації виробництва, запатентованим принципово новим розробкам в механізмах замкнення стволу, зупинила наш вибір. А їх гордість – модель пістолету К100, ресурс якої більше 100 000 пострілів без ремонту та модель пістолету Х-Calibur з двома золотими трофеями на світових турнірах за два роки, в кінці кінців поставили крапку в наших пошуках. Ми з гордістю представляємо лінійку пістолетів цієї відомої компанії, яка відтепер виробляються в Україні під нашим брендом. Ми впевнені, що вони не залишать байдужою жодну людину, яка випробовувала їх в дії.


Лінійка зброї військового призначення нашого виробництва та її характеристики доступна за вимогою.

З повагою, Оганес Саркісян, 3асновник ТОВ “FLARM”