Травматичний пістолет Т910

Шановний користувач!

Ми вдячні Вам за те, що обрали саме нашу продукцію. Сподіваємось, що якість виробу та наша технічна підтримка в гарантійний та після гарантійний період, залишить Вас задоволеним своїм вибором.

 

Опис:

Автоматика травматичного пістолету Т 910 працює за схемою з вільним затвором.

В передній частині пластикової рами пістолету, на її нижній частині поверхні, знаходиться направляюча Picatinny. В пластиковій рамі розміщений стальний каркас (вставка), який юридично вважається рамою.

Каркас має направляючі для переміщення по ньому кожуха-затвору і в ньому ж розміщений спусковий механізм.

Стальний ствол закріплений на цьому каркасі.

Ударно-спусковий механізм Т 910 куркового типу, подвійної дії з відкрито розміщеним курком, який має запобіжне положення.

Важелі флажкового запобіжника і затворної затримки, а також кнопка замикання магазину, розміщені з обох сторін зброї, що дозволяє однаково зручно користуватися нею як правші, так і лівші.

Правда, двостороннє розміщення органів управління зброєю трохи збільшують її ширину, пістолет стає більш помітним під час скритого носіння.

Зброя оснащена зйомною пластиковою мушкою і целіком, який регулюється по горизонталі.

Подача набоїв в Т 910 відбувається з коробкових дворядних магазинів ємністю 15 набоїв травматичної дії, які переставляються в один ряд, під час виходу з магазину.

Характеристики:

Калібр: 9мм Р.А. (9×22)
Ударно-спусковой механізм: SA / DA
Підсилення спуску: 20-25N / 35-40N
Загальна довжина: 190 мм
Висота без магазину: 133,5 мм
Ширина: 36 мм
Довжина стволу: 105 мм
Вага без магазину: 750 грам
Вага з порожнім магазином: 840 грам
Ємність магазину: 15 набоїв

ВАЖЛИВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Вся інформація та технічні характеристики, що містяться в цьому посібнику, можуть змінюватися без повідомлення.

ПРОЧИТАЙТЕ ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ ЦІЄЇ ЗБРОЇ ТА ПОТРІБНО, ЩО КОЖЕН, ХТО БУДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ АБО МАТИ ДОСТУП ДО ЦІЄЇ ЗБРОЇ, ПРОЧИТАВ ТА ЗРОЗУМІВ ЦЮ ІНСТРУКЦІЮ.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Усі вогнепальники мають смертельний потенціал. Тому треба уважно прочитати “Основні правила безпеки” та зрозуміти їх повністю, перш ніж використовувати цю зброю!

ПРИМІТКА: Виробник та / або його місцеві офіційні дистриб’ютори не несуть відповідальності за несправність продукту, фізичну травму чи майнові збитки, що повністю або частково призведе до злочинного або недбалого використання продукту, неправомірного чи необережного поводження, несанкціонованих модифікацій та використання несправних і / або неправильне навантаження на руки. Перезавантажені або перероблені боєприпаси, зловживання або нехтування клієнтом продукту впливають на прямий та безпосередній контроль виробника.

ЗАУВАЖЕННЯ: FLARM залишає за собою право вносити будь-які зміни, які вважає необхідними для вдосконалення своїх моделей або для задоволення будь-яких вимог виробничого та комерційного характеру.

Цей посібник завжди повинен бути прикріплений до пістолету, навіть якщо ви маєте надати або надаєте цей пістолет комусь.

Серійний номер пістолету

Серійний номер знаходиться на різних частинах пістолета. Кожен серійний номер є спеціальним для цього пістолета і використовується для ідентифікації та реєстрації. Рекомендується записати ваш серійний номер у вашому керівництві та зберігати інформацію в безпечному місці.

Загальні правила безпеки

ЗАВЖДИ ВИКОНУЙТЕ ПРАВИЛА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ ТА БЕЗПЕКИ ІНШИХ!

 1. Завжди поводьтеся зі своїм пістолетом так, наче він заряджений.
 2. Ніколи не наводьте свій пістолет на те, у що ви не збираєтеся стріляти.
 3. Ніколи не вірте будь-яким словам, що пістолет не заряджений.
 4. Завжди переконайтеся, що ваш пістолет не заряджений перед його відкладанням або передачею іншому користувачеві.
 5. Завжди тримайте і носіть свій пістолет порожнім, молотком вперед, крім випадків, коли ви збираєтеся стріляти.
 6. Ніколи не зловживайте своїм пістолетом, використовуючи його для будь-яких цілей, крім стрільби.
 7. Ніколи не залишайте пістолет зарядженим і готовим без догляду.
 8. Перед зарядженням пістолета переконайтеся, що стволовий канал, камера та дія є чистими та не перешкоджають один одному. Після стрільби якомога швидше очистіть брудний пістолет.
 9. Завжди використовуйте лише чисті, сухі, оригінальні, високоякісні, комерційно виготовлені боєприпаси, які відповідають калібру пістолета.
 10. Ніколи не пийте алкогольні напої та не вживайте наркотики до або під час стрільби.
 11. Завжди носіть захисні окуляри та захист для слуху під час стрільби.
 12. Завжди дотримуйтеся безпеки, коли пістолет заряджений та закріплений, доки ви не готові до стрільби.
 13. Завжди тримайтеся осторонь і тримайте осторонь інших від напрямку стволу.
 14. Ніколи не стискайте тригер або не кладіть палець в захисний тригер, поки ви не націлитеся на ціль та не будете готові стріляти.
 15. Завжди будьте абсолютно впевнені щодо вашої цілі та області, що лежить перед нею, перш ніж витиснути тригер.
 16. Ніколи не стріляйте у жорсткі поверхні, такі як камінь, або поверхню рідини, наприклад, воду.
 17. Ніколи не заряджайте пістолет біля тварин, якщо вони не навчений сприймати шум.
 18. Ніколи не жартуйте, тримаючи свій пістолет.
 19. Неспрацювання боєприпасу: тримайте пістолет, тримаючи його спрямованим у напрямку цілі, або безпечної відкритої зони і зачекайте 30 секунд. Круг вогнем почнеться протягом 30 секунд, якщо відбудеться поштовх (повільне запалення). Якщо патрон не спрацьовує через 30 секунд, зніміть магазин, витягніть патрон і перевірте капсуль; якщо на капсулі нема сліду бойка, нехай грамотний зброяр перевірить пістолет.
 20. Завжди переконайтеся, що ваш пістолет не заряджений перед чищенням, зберіганням чи подорожжю.
 21. Завжди зафіксуйте свій пістолет та боєприпаси в окремих місцях, недоступних для дітей та недосвідчених людей.
 22. Ніколи не змінюйте частин вашого пістолета, оскільки безпека і відповідна функція вашого пістолета можуть бути серйозно скомпрометовані.
 23. Завжди пам’ятайте, що корозія, використання пошкоджених боєприпасів, падіння пістолета на твердих поверхнях або інша груба обробка може призвести до пошкодження, яке ви не можете побачити. Якщо щось на зразок цього трапляється, перевірте пістолет і нехай його перевірить компетентний зброяр.

Патрони

Використовуйте тільки стандартні боєприпаси, виготовлені на заводі, відповідного калібру . Використання інших картриджів може пошкодити пістолет, спричинити несправності або завдати шкоди стрілку.

 

Пистолет травматический FLARM (Grand Power) T 910 9PA Rubber.

Пистолет выполнен на базе конструкции 9-мм словацкого боевого пистолета P1, состоящего на вооружение Словацкой полиции и армии, а также использующегося спортсменами лиг IPSC и IDPA.

 

Зарядження пістолету

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: ЗАВЖДИ ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ПІСТОЛЕТ НАСТАВЛЯЄТЬСЯ У БЕЗПЕЧНОМУ НАПРЯМКУ!

Вставте завантажений магазин в пістолет і переконайтесь, що він зачепив магазин. Тримайте рукоятку пістолета однією рукою, а за допомогою великого пальця та вказівного пальця з іншого боку візьміть зазубрений частину з обох боків затвору. Відсуньте затвор до зупинки та дозвольте йому просуватися вперед. Ця процедура стискає курок і вставляє патрон в патроннік. Пістолет тепер готовий до пострілу. Якщо ви не збираєтеся негайно стріляти, переконайтесь, що запобігач пістолета увімкнено.

 

Розрядження пістолету

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: ЗАВЖДИ ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО ПІСТОЛЕТ НАСТАВЛЯЄТЬСЯ У БЕЗПЕЧНОМУ НАПРЯМКУ!

 • видалити магазин
 • відтягніть затвор і подивіться, щоб побачити, чи останній патрон був витягнутий з патроннику
 • нехай затвор рухатиметься вперед до упору і натисніть на спусковий гачок (холостий вогонь)

 

Чищення пістолета

Очистіть пістолет:

– кожен раз, коли ви використовуєте його

– якщо ви отримаєте пістолет вологим

– принаймні один раз на рік у помірному кліматі

– мінімум раз на місяць, в тропічному кліматі або в інших вимогливих умовах

 

Гарантія

Виробник надає оригінальному роздрібному клієнту обмежену гарантію протягом двох (2) років з дати покупки, яка охоплює дефекти матеріальних та виробничих дефектів. Виробник та імпортер матимуть право на власний розсуд змінювати частини / роботу або заміни, щоб надати вигоду замовнику. Імпортер чи виробник має право досліджувати, перевіряти та випробувати зброю для оцінки будь-якої претензії, пред’явленої за гарантією.

 

ВИЙНЯТКИ ГАРАНТІЇ

Гарантія НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ, якщо вогнепальна зброя була змінена, зловжита, неправильно використана, пошкоджена випадково, використана з саморобним чі перевантаженим боєприпасом, має перешкоди в стволі або пошкодження через несправність, регулярне та необхідне технічне обслуговування. Також ця гарантія НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ, при будь-якому несанкціонованому ремонті чи переробці вогнепальної зброї.

 

ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ

ТОВ «FLARM», гарантує оригінальному покупцеві, що це озброєння буде позбавлене дефектів матеріалу та виготовлення зі звичайним використанням протягом одного року від дати придбання. За цією гарантією ТОВ “FLARM” повинно відремонтувати або замінити будь-яку дефектну частину, або, за нашим вибором, обміняти засіб упродовж розумного часу та без збору. Претензії, передбачені цією гарантією, повинні бути подані в письмовій формі за вказаний рік, разом із підтвердженням дати придбання та оплати. Ця гарантія не застосовується, якщо заявлений дефект або несправність були викликані недбалістю, зловживанням, необережним втручанням, неавторизованими коригуваннями, змінами або модифікаціями, неправильними боєприпасами або необґрунтованим використанням.

 

Комплектація:

 • Виріб T910 (разом з магазином)
 • Щітка для чищення
 • Полімерний короб
 • Електронний носій з інструкцією.
 • Увага: Виробник не рекомендує використовувати набої з енергією вище дозволеної законодавством України нормою.