КАРАБІН FLARM F4

Карабін FLARM F4 в калібрі .223 REM
  • Калібр:.223 REM
  • Тригерний механізм:SA
  • Зусилля спуску: 1,3-1,8 kg
  • Довжина стволу:11.5″ та 15″
  • Твіст (крок нарізів):1:8
  • Вага без магазину:від 2890 до 3000 g

FLARM F4 це вдосконалений карбін масою менш ніж 3 кг. На відміну від зовні схожих карабінів на платформі AR-15, в FLARM F4 використана вдосконалена система з коротким ходом газового поршня. Таке удосконалення запобігає потраплянню продуктів згорання пороху всередину зброї (недолік систем прямої дії AR-15). Зменшення нагріву та засмічення затворної групи підвищує надійність та збільшує термін безперебійної роботи, також — зменшує час чищення й навантаження на основні складові.

Ствольна коробка нарізного карабіну FLARM F4 викувана з анодованого алюмінієвого сплаву 7075 T6. Для встановлення оптичних і коліматорних прицілів та інших додаткових аксесуарів на верхньому ресивері та цівці передбачений інтерфейс Picatinny. У нижній частині цівки також є планка Picatinny для монтажу додаткових аксесуарів, наприклад, сошок, переднього руків'я тощо.

Алюмінієва цівка швидкоз’ємна, має вузький профіль та систему кріплень M-LOK по всій довжині для встановлення тактичних аксесуарів. Органи керування – двосторонні, що дозволяє швидко переходити з правої руки на ліву і тим самим забезпечувати комфортне використання карабіну як для правші, так і для шульги.

Ударно-спусковий механізм Timney Triggers одноступінчастий. Характер спуску короткий та м’який. Захисна спускова скоба завдяки розширеному простору в області спускового гачка дозволяє комфортно працювати зі зброєю в рукавичках.

FLARM F4 випускається з довжиною ствола 11.5 і 15 дюймів. Ця модель має вільно вивішений ствол з карбонітрірованим каналом ствола і кроком нарізів 1:8. На стволі встановлено ДГК.

FLARM F4 це кастомний карабін готовий для спорту, полювання чи самозахисту прямо з коробки. Вам не потрібно буде купувати, чекати та встановлювати тюнінг, їздити до майстерні – вже все готово і встановлено! Єдине що вам треба обрати і докупити, так це прицільні пристрої які вам більш до вподоби.

Карабін FLARM F4 в калібрі .223 REM це легенький, зручний карабін заряджений на перемогу який завжди буде влучати в ціль.

Купуючи карабін FLARM F4 ви отримуєте не тільки зброю відмінної якості а ще і бездоганний сервіс від ФЛАРМ з яким вже добре знайомі всі наші постійні клієнти.